Menu informacji EN

Newsletter

Wpisz swój adres e-mail aby otrzymywać informacje z naszego serwisu.

Krówki reklamowe

reklamowe

Co zrobić, aby reklama Państwa firmy budziła pozytywne skojarzenia? Oto odpowiedź.

Decydując się na zamówienie krówek z logo Państwa firmy, wywołują Państwo u swoich klientów same dobre wspomnienia.Krówki reklamowe to sympatyczny dodatek do firmowych paczek i prezentów, smaczny poczęstunek dla osób, które odwiedzą biuro, a także doskonałe uzupełnienie firmowych eventów.

 

Na czym polega tajemnica sukcesu tej formy reklamy? Klasyczne krówki pakujemy w papierki zaprojektowane przez grafika współpracującego z Państwem lub naszego projektanta. Państwa klienci cieszą się wyśmienitym smakiem tradycyjnych słodyczy, zwracając jednocześnie uwagę na ich atrakcyjne opakowanie. Dzięki temu o wiele łatwiej zapamiętują firmę.

Minimalne zamówienia krówek reklamowych zaczynają się już od 10 kg. Pomadki pakujemy luzem, w kartony o pojemności 5 kg.

Wycenę usługi wyprodukowania firmowych krówek przygotowujemy indywidualnie – jest ona uzależniona od rodzaju drukowanych etykiet oraz wielkości zamówienia. Jeśli zdecydują się Państwo na zamówienie etykiet u naszego grafika, opracujemy projekt dla Państwa gratis.

Zapraszamy do przesłania nam wiadomości z zapytaniem ofertowym – na tej podstawie sporządzimy dla Państwa konkretną wycenę. Pytania prosimy przesyłać na This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. .

Box 1 EN

Traditional cream fudge

tradycyjna

Ideal taste, perfect consistency of fudge mass and the best ingredients:

...więcej

Advertising cream fudge

reklamowe

What can you do if you want the advertising of your company to evoke positive associations? The answer is:

...więcej